AMIC POLSKA Sp. z o.o.

Jesteśmy austriackim koncernem z niezrównanym doświadczeniem w branży energetycznej. Naszą wizją jest wykorzystanie potencjału wszystkich naturalnych źródeł energetycznych z korzyścią dla ludzi, dlatego selektywnie inwestujemy nasz kapitał w niedowartościowane lub zagrożone aktywa energetyczne.

Budujemy długoterminowe relacje z Klientami i dostawcami, oparte na wzajemnym zaufaniu, dobrej reputacji, co determinuje ekonomiczny rozwój spółki i wzajemną satysfakcję.

Dokładamy wszelkich starań, by stacje Amic Energy były miejscem pełnym energii w każdym aspekcie, z najlepszym paliwem i najwyższą jakością oferowanych usług.

O nas

Nasza etyka

Kultura w AMIC POLSKA Sp. z o.o. to system wartości, zasady uczciwej konkurencji oraz regulacje prawne, których ściśle przestrzegamy. Wzajemny szacunek, odpowiedzialność i uczciwość to nasze determinanty kultury.

Nie mamy tolerancji dla pracowników, którzy w jakikolwiek sposób mogą być uwikłani w konflikt interesów z naszymi partnerami biznesowymi. Informujemy, że jeżeli posiadają Państwo dowody złamania zasad współpracy biznesowej - prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie. Zapewniamy poufność.

Wartości Marki

Autentyczność to wzajemne więzi i zrozumienie, które budujemy na podstawie połączenia pomiędzy marką (jej fizyczną reprezentacją: logotypem, wizerunkiem itp.) a "namacalną" dla Klienta korzyścią w realnym świecie.

Wykorzystanie potencjału logotypu (trzy kolory) jest wyznacznikiem nowego języka marki, który tworzą:

AMIC Rally Team

AMIC Rally Team to przede wszystkim zespół. 
Nasz zespół powstał ze spotkania ludzi, których połączyła dobra energia i pasja do jazdy. 
AMIC Rally Team dostarczy sportowych emocji  i podejmie nowe wyzwania.