AMIC POLSKA Sp. z o.o.

AMIC POLSKA Sp. z o.o. jest właścicielem 114 stacji paliw działających pod marką AMIC Energy w całej Polsce, na których oferowane jest najwyższej jakości paliwo oraz innego rodzaju towary i usługi.

Właścicielem AMIC POLSKA Sp. z o.o. jest AMIC Energy Management GmbH - niezależna firma austriacka zajmująca się doradztwem strategicznym głównie w obszarze europejskiego sektora energetycznego.

Praca w AMIC POLSKA Sp. z o.o.

Centrala firmy znajduje się w Warszawie na ul. Ogrodowej 58. Obecnie zatrudniamy 80 pracowników biurowych w działach: sprzedaży paliw, sprzedaży towarów pozapaliwowych, rozwoju sieci oraz w działach finansów i księgowości, marketingu, HR i IT.

Staramy się, aby AMIC POLSKA Sp. z o.o. był miejscem pracy przyjaznym dla pracowników, oferujemy pełną wyzwań pracę w zgranym zespole, stabilne warunki zatrudnienia i system benefitów pracowniczych.

Praca na stacji

Pracownicy stacji AMIC zatrudniani są bezpośrednio przez Operatorów, prowadzących działalność gospodarczą i posiadających umowę o prowadzenie stacji z AMIC POLSKA Sp. z o.o.. Oznacza to, że Operator prowadzi rekrutację na stanowiska pracy na swojej stacji.

Jeśli chcesz dołączyć do jednego z zespołów stacji paliw AMIC, skontaktuj się bezpośrednio ze stacją paliw, na której chciałbyś/chciałabyś pracować lub prześlij swoją aplikację poprzez formularz ze wskazaniem, jaka lokalizacja Cię interesuje.

Współpraca

Jeśli chciałbyś/chciałabyś nawiązać współpracę z AMIC POLSKA Sp. z o.o. i zostać prowadzącym stacje paliw w oparciu o umowę cywilno-prawną,
zapraszamy do kontaku:

rekrutacje@amicenergy.pl lub +48 600 409 650

Aktualne oferty pracy

SPRZEDAWCA AMIC Urzut

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stacji paliw Amic ENERGY w Urzucie (05-831 Młochów)
jako  SPRZEDAWCA

  • Jesteś pozytywnie nastawiona/y do życia?
  • Lubisz pracę z ludźmi?
  • Masz doświadczenie w pracy w handlu detalicznym lub w usługach?
  • Jesteś pracowita/y i zaangażowana/y?

Zapraszamy do pracy!

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie stałe + premia,
  • Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Możliwość pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę albo umowa zlecenie)
  • Pracę w nowo tworzonym zespole

Wyślij zgłoszenie za pośrednictwem formularza poniżej lub na adres e-mail: pl001@amicenergy.pl

w przypadku dodatkowych pytań zadzwoń: tel. 732-783-347

Manager ds. Programu Lojalnościowego

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzającą siecią 116 nowoczesnych stacji paliw poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Warszawa

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany profil: marketing, zarządzanie, PR, ekonomia)
  • doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia i obsługi programu lojalnościowego najchętniej w branży sprzedaży detalicznej
  • doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji skutecznych kampanii, projektów marketingowych i promocji z wykorzystaniem programów lojalnościowych
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne na wysokim poziomie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point),
  • kreatywność oraz inicjatywa w działaniu

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad działaniem programu lojalnościowego oraz nad obsługą klientów programu
  • tworzenie strategii rozwoju programu i wdrażanie przygotowanych rozwiązań
  • odpowiedzialność za poszukiwanie i wdrażanie nowych partnerów oraz nagród do programu
  • koordynacja promocji handlowych oraz raportowanie wyników
  • poszukiwanie nowych funkcjonalności i rozwiązań programu lojalnościowego odpowiadających aktualnym potrzebom rynkowym
  • analiza konkurencji i trendów rynkowych
  • administrowanie stroną programu lojalnościowego
  • nadzorowanie i koordynowanie działań komunikacyjnych programu
  • przygotowywanie raportów
  • zarządzanie dedykowanym budżetem

Oferujemy:

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem premiowym
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłaty do karty Benefit Multisport i inne).
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego oraz osobistego rozwoju

Wyślij zgłoszenie za pośrednictwem formularza poniżej lub na adres:

REKRUTACJE@AMICENERGY.PL

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez AMIC POLSKA Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących z firmą AMIC POLSKA Sp. z o.o. (operatorów stacji) (ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa), zgodnie z zapisami rozporządzenia z dnia 27.04.2016 r. – RODO (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Administratorem Państwa danych osobowych, zawartych w Państwa dokumentach aplikacyjnych jest AMIC POLSKA Sp. z o.o. Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji procesu rekrutacji nie dłużej niż 60 dni od dnia aplikacji. Przysługują Państwu następujące prawa: dostępu do danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do sprzeciwu, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa UODO). Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować w sprawach związanych z Państwa danymi osobowym: IOD@amicenergy.pl

Obecnie nie mamy ogłoszeń spełniających podane kryteria.