AMIC POLSKA Sp. z o.o. jest właścicielem sieci 115 stacji paliw działających pod marką LUKOIL w całej Polsce, na których oferowane jest najwyższej jakości paliwo oraz innego rodzaju towary i usługi.

Właścicielem AMIC POLSKA Sp. z o.o. jest AMIC Energy Management GmbH – niezależna firma austriacka zajmująca się doradztwem strategicznym głównie w obszarze europejskiego sektora energetycznego.

Centrala firmy znajduje się w Warszawie na ul. Ogrodowej 58. Obecnie zatrudniamy 80 pracowników biurowych w działach: sprzedaży paliw, sprzedaży towarów pozapaliwowych, rozwoju sieci oraz w działach finansów i księgowości, marketingu, HR i IT.

Staramy się, aby AMIC POLSKA był miejscem pracy przyjaznym dla pracowników, oferujemy pełną wyzwań pracę w zgranym zespole, stabilne warunki zatrudnienia i system benefitów pracowniczych.

Cenimy kompetencje, zaangażowanie, elastyczność i życzliwość. Tutaj publikujemy aktualne informacje o projektach rekrutacyjnych do centrali naszej firmy.

W przypadku wszelkich pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt e-mailowy: rekrutacje@amicenergy.pl

Aktualne oferty pracy AMIC Polska Sp. z o.o.

Firma paliwowa AMIC POLSKA zarządzająca na terenie Polski siecią 115 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

KIEROWNIK REGIONALNY

Region WROCŁAW

Manager odpowiedzialny za zarządzanie stacjami paliw AMIC ENERGY zlokalizowanymi na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego w celu stałego zwiększenia ich dochodowości oraz satysfakcji klientów w ramach ustalonej polityki i procedur spółki.

ZADANIA:

  • Kierowanie wszelkimi działaniami operacyjnymi w regionie w sposób umożliwiający osiągnięcie wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych
  • Budowanie dobrych i trwałych relacji z partnerami zarządzającymi stacjami
  • Rozwijanie kultury sprzedaży na podległych stacjach paliw w celu uzyskania przez sklepy/stacje właściwych wyników handlowych,
  • Analiza i optymalizacja parametrów kosztowych,
  • Przygotowanie prognoz dotyczących sprzedaży, kosztów i operacyjnych, monitorowanie trendów gospodarczych oraz podejmowanie w razie potrzeby działań naprawczych.
  • Wydawanie zaleceń dotyczących głównych projektów w zakresie udogodnień w obiektach

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży sprzedaży detalicznej
  • Mile widziane doświadczenie w branży paliwowej lub w branży gastronomicznej
  • Miejsce zamieszkania w podległym regionie
  • Pracowitość, zaangażowanie i pomysłowość
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność zarządzania ludźmi
  • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym
  • Prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłaty do karty Benefit Multisport, świadczenia rzeczowe w okresie świąt, itp).
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy nadsyłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacje@amicenergy.pl

Firma paliwowa AMIC POLSKA zarządzająca na terenie Polski siecią 115 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY poszukuje najlepszych kandydatów do pracy na stanowisku:

STARSZY INŻYNIER DS. BUDOWY I EKSPLOATACJI STACJI PALIW

Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie projektów inwestycyjnych oraz prac remontowych na stacjach paliw AMIC Energy zgodnie z przepisami prawa budowlanego, BHP i przyjętą specyfikacją techniczną,

ZADANIA:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót,
  • Weryfikacja poprawności kalkulacji i kosztów ofert wykonawców, negocjacje umów z wykonawcami,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • Koordynacja pracy wykonawców oraz weryfikacja założeń projektowych i jakościowych na budowie; kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,
  • Weryfikacja dokumentacji odbiorowej i powykonawczej,
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów projektu,
  • Opracowanie i aktualizacja zasad i procedur prawidłowego funkcjonowania sieci obiektów,
  • Wykonywanie przeglądów budowlanych obiektów stacji paliw w zakresie posiadanej specjalności w ramach obowiązków,
  • Prowadzenie bieżącej eksploatacji technicznej obiektów stacji paliw,
  • Wsparcie w realizacji bieżących zadań działowych związanych z zarządzaniem nieruchomościami,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane: budownictwo, inżynieria lądowa / inżynieria sanitarna lub ochrona środowiska,
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych (mile widziane doświadczenie przy budowie stacji paliw),
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w danej specjalności,
  • Znajomość przepisów prawnych, technicznych i procesów w zakresie: planowania, projektowania, wykonawstwa, bieżącej eksploatacji obiektów budowlanych,
  • Doświadczenie w sporządzaniu obmiarów i kosztorysowaniu,
  • Umiejętność budżetowania i przygotowania harmonogramów rzeczowo-finansowych,
  • Znajomość obsługi programów: AutoCad, Norma Pro, Office
  • Samodzielność, organizacja pracy, obowiązkowość, łatwość podejmowania decyzji i komunikatywność,
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

OFERUJEMY:

  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego oraz osobistego rozwoju

Pobudź swoje auto nowymi paliwami Premium!

więcej

Nowoczesne mycie delikatne dla lakieru

więcej