Pracownicy stacji AMIC zatrudniani są bezpośrednio przez Operatorów, prowadzących działalność gospodarczą i posiadających umowę o prowadzenie stacji z AMIC POLSKA. Oznacza to, że Operator prowadzi rekrutację na stanowiska pracy na swojej stacji.

Jeśli chcesz dołączyć do jednego z zespołów stacji paliw AMIC, skontaktuj się bezpośrednio ze stacją paliw, na której chciałbyś/chciałabyś pracować lub prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacje@amicenergy.pl ze wskazaniem, jaka lokalizacja stacji Ciebie interesuje.

Zobacz mapę stacji paliw

Firma paliwowa AMIC Polska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stacjach paliw AMIC Energy jako SPRZEDAWCA.

Stacje prowadzone są w systemie operatorskim, czyli formalnym pracodawcą jest Operator zarządzający stacją na mocy umowy z AMIC Polska.

SPRZEDAWCA

NA STACJI PALIW AMIC ENERGY

  • Jesteś pozytywnie nastawiona/y do życia?
  • Lubisz pracę z ludźmi?
  • Jesteś pracowita/y i zaangażowana/y?
  • Masz ukończone 18 lat?
  • Lubisz rywalizację w sprzedaży?

Zapraszamy do pracy na stacjach paliw AMIC ENERGY!

Lokalizacje naszych stacji: https://amicenergy.pl/pl/stacje-paliw

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe + premia,
  • Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Możliwość pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę albo umowa zlecenie)

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

e-mail: sprzedawca@amicenergy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez AMIC POLSKA Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących z firmą AMIC POLSKA Sp. z o.o. (operatorów stacji) (ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa), zgodnie z zapisami rozporządzenia z dnia 27.04.2016 r. – RODO (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Administratorem Państwa danych osobowych, zawartych w Państwa dokumentach aplikacyjnych jest AMIC POLSKA Sp. z o.o. Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji procesu rekrutacji nie dłużej niż 60 dni od dnia aplikacji. Przysługują Państwu następujące prawa: dostępu do danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do sprzeciwu, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa UODO). Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować w sprawach związanych z Państwa danymi osobowym: IOD@amicenergy.pl

Poszukujemy pracowników do pracy na stacjach paliw AMIC ENERGY na terenie Warszawy na stanowisko:

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW

Zadania:

  • Sprawna i fachowa obsługa klientów stacji paliw
  • Aktywna sprzedaż towarów
  • Dbałość o mienie i sprzęt stacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę albo umowa zlecenie): możliwość pogodzenia pracy z nauką lub dodatkowymi obowiązkami
  • pracę w zgranym zespole,
  • wynagrodzenie + gwarantowana premia.

Osoby zainteresowane prosimy nadsyłanie życiorysu zawodowego na adres: sprzedawca@amicenergy.pl

Poszukujemy pracowników do pracy na stacjach paliw AMIC ENERGY na terenie Kielce na stanowisko:

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż towarów i usług

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • mile widziana książeczka sanepidowska
  • ukończone 18 lat

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie + gwarantowana premia,
  • Możliwość pracy weekendowej lub popołudniowej,
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę albo umowa zlecenie):
  • Pracę w zgranym zespole,

e-mail: PL045@amicenergy.pl

telefon: 881-556-476